Tadından yenmeyecek fotograf karelerine

profesyonel çekimlerle lezzet sıgdırmaya

var mısınız? 

Tadımlık Fotoğraflar’la, sosyal medya, web site ve online tanıtım menülerinizde kullanabileceğiniz acıktıran fotoğraflar ve video hizmeti; İlgi çekici fotoğraf karelerine sanatı ekledik. Biraz estetik, biraz kadraj farkı ve biraz da sevgimizi katarak tadımlık fotoğrafları kafe, restoran ve catering firmalarınızın lezzetleriyle buluşturduk. 11 yıllık tecrübenin etkisiyle, hayranlık uyandıracak video ve fotoğraf çekimlerinde yemek, tatlı, içecek servislerine sanatsal bir objektif katmak bizim işimiz. Tatlılar için tatlı ve çekici fotoğraf kareleri, yemekler için iştah kabartan profesyonel çekim teknikleri ve firmanız için menülerinizi anlatan tanıtım videolarıyla sizi lezzetlerinizle tanıtıyor, lezzetlerinizi sanatsal bir boyutta ilgi çekici fotoğraflarla buluşturuyoruz. Tadımlık Fotoğraflar’la, fotoğrafları tatlandıran fotoğraf & video çekimleri ile önce kalpleri ısıtmaya hazır mısınız!?

Atıştırmalık yiyecek
Siz ve işletmeniz için harika videolar.

Yemeklerin, tatlıların ve içeceklerin karakterlerini analiz ettikten sonra, ışık ve kadrajla yönlendirme yapmaktayız. Yemeklerin dilinden anlayan Tadımlık Fotoğraflar, meyveleri, baharatları, süslemeleri ve servis yöntemlerini bir araya getiren mutlulukla dolu karelerle catering, kafe& restoran firmalarınızın tanıtımını yapmaktadır. Online yemek servis alanlarında ve online menü sayfalarında şık görünecek sanatsal fotoğraflar çekerek, lezzetlerin dünyasını online satış platformlarıyla buluşturmaktadır.

Lezzeti Çizemeyiz ama Gösterebiliriz!

Lezzet görselleri alıcıların her zaman güven duymasını ve sipariş verme oranını artırmaktadır. Yemek, tatlı ve içeceklerin fotoğraf & video tanıtımları cezbedici göründüğü kadar, firmanızın da kurumsal kimliğini ortaya çıkartacaktır. Lezzetli yemekler kaliteli kadraj çekimleriyle renklenerek, alıcının dikkatini çekecek sizin ise farkınızı ortaya koyacaktır. Markanızın yüzü olan tatlılar, yemek ve servis seçeneklerini profesyonel çekim teknikleriyle 11 yıllık tecrübe eşliğinde gerçekleştirmekte olan Tadımlık Fotoğraflar, sipariş artışlarınıza katkı sağlayacak objektifler sunacaktır.

Yoksa Yemek Kokusu Fotoğraftan Mı Geliyor?

Online satış alanında, tıklanma oranlarını artıran, sipariş seçeneklerini genişleten ve müşterileri sizin sayfanıza yönlendiren tanıtım amaçlı fotoğraf ve videolar markanızın bilinirliğine de katkı sağlar. Yemek ve tatlı görselleri, kalitenizi, lezzetlerinizin boyutlarını, süslemeleri ve servis seçeneklerini tek kadrajda buluştururken, çekici ve merak uyandırıcı olacaktır. Ürünlerinize alıcının gözünden bakarak, şık restoran kompozisyonları oluşturur, kafenizin konseptlerine göre sanatsal bir boyut kazandırırız. Ayrıca catering firmanız için spesiyal ürünlerinizin müşterilerinize hitap etmesini sağlamaktayız. Bir fotoğraf&video karesinden çok reklam ve tanıtım amaçlı olmasını sağlayacak seçenekler sunmak için Tadımlık Fotoğraflar’la biz varız!

Son zamanlar instagramda biz;
Sizin için ne yapabiliriz ?

"Bir künefe ne kadar güzel çekilebilir ki ?"

"Yemek videosu benim ne işime yarayacak ki ?"

Tüm bu düşüncelerden kurtulun.

Birlikte işletmeniz içn ne yapabiliyoruz onun kararını verelim.

Görseli güzel olan her yemek & tatlı tercih sebebidir bunu unutmayın.

Tadimlikfotograflar.com

"Keşke yaptığım lezzetli yemek & tatlıları herkes görse"

"Daha çok müşteri çekebilmek için güzel fotoğraf & videolarım olmalı."

yemek videocusu

 

Bana mail at (=

 İşletmeniz için sizden bazı bilgiler isteyeceğim. Lütfen bunları benimle eksiksiz paylaşın ki size elimden geldiğince yardımcı olabileyim.

Lütfen Adınızı, Mail adresinizi, Telefon numaranızı ve mesaj kısmında

işletmenize ait instagram sayfası websitesi ve düşündüklerinizi

yazmayı unutmayın.

Lütfen tüm detayları eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

  • instagram

 "Yol sizi nereye götürüyorsa oraya gitmeyin; yol olmayan yerden gidin ki ardınızda bir iz bırakın."